Movies
Ratings
67- DreamRated ★ 2.0
CocoRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 4.5
La lunaRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 3.5