Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5