Movies
Ratings
27
PeninsulaRated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Inside ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0