Movies
Ratings
354
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
The 100th Love with YouRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
HowlingRated ★ 1.0
The NotebookRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Then Came YouRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0