Titles you rated
A Time to KillRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.5
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
American History XRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
You Don't Know JackRated ★ 4.0