Movies
Ratings
167
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
St. VincentRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 2.5
A Most Wanted ManRated ★ 3.0
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
OculusRated ★ 0.5