Movies
Ratings
14
Tears in the AmazonRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0