Titles you rated
I OriginsRated ★ 3.5
GalvestonRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Daft Punk UnchainedRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0