Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
ChefRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 0.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The RestlessRated ★ 1.0
Lie with MeRated ★ 4.0
Out LiveRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5