Movies
Ratings
282
No.3Rated ★ 3.5
DinosaurRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
New Police StoryRated ★ 3.5
The Adventures of TintinRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Dante's PeakRated ★ 3.5
Lifting King KongRated ★ 2.5
HandphoneRated ★ 2.5
The AviatorRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
Cats & DogsRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 3.5
The Book of EliRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 3.5
Sex DriveRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 2.5