Movies
Ratings
17
OldboyRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
StorksRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 2.5
Still LifeRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
ElleRated ★ 4.0