Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 3.5