Movies
Ratings
40
Begin AgainRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The MimicRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5