Titles you rated
V.I.P.Rated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.0
DivergentRated ★ 1.0
R-PointRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 2.0
Insadong ScandalRated ★ 1.0
MossRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 1.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0