Titles you rated
Spider-ManRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
BatmanRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
Shrek Forever AfterRated ★ 4.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5