Titles you rated
CloserRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 2.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
50/50Rated ★ 4.0