Movies
Ratings
17- Take OffRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0