Titles you rated
Green BookRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0