Movies
Ratings
360
The ConjuringRated ★ 2.0
San AndreasRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 2.5
White House DownRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
PrisonersRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0