Titles you rated
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
The CoreRated ★ 3.5
2012Rated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Die HardRated ★ 4.5
Blades of BloodRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5