Titles you rated
Dracula UntoldRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 5.0- Brave StoryRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.5
DisturbiaRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
PushRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
ReturnRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 5.0