Movies
Ratings
67
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
One Piece Episode of Chopper: Bloom in the Winter, Miracle SakuraRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
The RockRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 4.0