Titles you rated
Empire of the SunRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: The FinalRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 1.5
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
One Missed CallRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0