Titles you rated
MoanaRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
It's Only the End of the WorldRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Magic in the MoonlightRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.0
When Marnie Was ThereRated ★ 2.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5