Movies
Ratings
64
Saw IIIRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
As OneRated ★ 5.0