Titles you rated
Begin AgainRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
All Is LostRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0