Titles you rated
Grown UpsRated ★ 4.0
We're the MillersRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Lesson of the EvilRated ★ 3.0
Shield of StrawRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
ColorfulRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.0