Titles you rated
Iron ManRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Dangerous LiaisonsRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 2.0
P.S. I Love YouRated ★ 5.0
HolidayRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0