Titles you rated
A Good YearRated ★ 3.0
The PalaceRated ★ 4.0
The Skin I Live InRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
Initiation LoveRated ★ 3.0
Like CrazyRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 2.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 5.0
TessRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
DreamRated ★ 3.0