Movies
Ratings
207
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0