Titles you rated
The LobsterRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Hundred-Foot JourneyRated ★ 3.0
ArcticRated ★ 3.5