Movies
Ratings
153
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.5