Titles you rated
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0
Inspector GadgetRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 4.5
Piranha 3DRated ★ 3.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 3.0
BuriedRated ★ 4.5
TyphoonRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0- SawRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 4.0
Broken ArrowRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 1.0
The Transporter RefueledRated ★ 3.0
3:10 to YumaRated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.0
He Was CoolRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 4.0
Ong Bak 2Rated ★ 3.5
I Am a HeroRated ★ 3.5