Titles you rated
StokerRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 4.0
SidewaysRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Persian LessonsRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 1.5