Movies
Ratings
445
Knives OutRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 2.5
Beastie BoysRated ★ 2.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 1.5
UsRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 0.5
The Three MusketeersRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.0
Dumb and DumberRated ★ 4.5
PenelopeRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
JokerRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
More Than BlueRated ★ 4.0