Movies
Ratings
128
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Minions: The Rise of GruRated ★ 3.0