Movies
Ratings
139
Man of WillRated ★ 1.5
MidwayRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
PoseidonRated ★ 1.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0