Movies
Ratings
110
Batman BeginsRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 2.5
The A-TeamRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.5