Movies
Ratings
119
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0