Titles you rated
The GodfatherRated ★ 5.0- Roco Kingdom : The Desire of DragonRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Plastic Love/Before the Summer Passes AwayRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
BlitzRated ★ 0.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.5