Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.0