Titles you rated
Total RecallRated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 2.5
District B13Rated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 2.5