Titles you rated
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
The RaidRated ★ 5.0
Hotel MumbaiRated ★ 5.0
From Paris with LoveRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
The OutpostRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 5.0
Punisher: War ZoneRated ★ 5.0
Riders of JusticeRated ★ 5.0
AppleseedRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0