Titles you rated
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Truth or DareRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
ConfessionsRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
MiraiRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Hotel ArtemisRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0