Titles you rated
HopeRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.5
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 4.5- River of No ReturnRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
C'est Si BonRated ★ 3.5