Movies
Ratings
15
The UnjustRated ★ 5.0
Belle & SebastianRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
One on OneRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 5.0