Movies
Ratings
15
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0