Movies
Ratings
78
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Zorba the GreekRated ★ 3.0