Titles you rated
A Beautiful MindRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 3.5
Fabricated CityRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
RED 2Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 4.5