Movies
Ratings
131
Runway CopRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
HerRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 1.5
CloserRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
UpRated ★ 3.5